Po olympiádě se pokusí biker Kulhavý uspět i na MS

Jaroslav Kulhavý dnes bude závodit poprvé od svého vítězství na olympijských hrách. Ale tentokrát nebude sám. Spolu s trojicí Ondřej Cink, Kateřina Nash, Martin Stošek postaví v rakouském Saalfeldenu štafetu na mistrovství světa.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jaroslav Kulhavý na trati olympijského závodu v Londýně | Zdroj: ČTK

Jaroslav Kulhavý už si mohl odškrtnout jako splněné ty plány, které spřádal hned po té, co na trati v Hadleigh Farm vybojoval olympijské zlato. To se ještě zmožený radoval a těšil se na volno, které měl před sebou.

„Dá se říct, že už jedu dva roky v kuse, byl jsem čtyři dny bez kola. Takže už se těším, až si trošku oddechnu,“ plánoval si.

Ještě aby se netěšil. Hlavní cíl sezóny splnil a mohl slavit. A jak se to tak stává, při radosti se mu stala menší nehoda, což odnesl zlomeným prostředníčkem na noze. Ani pro cyklistu to ale prý není velké zranění a Jaroslav Kulhavý tak na světovém šampionátu pojede.

Přehrát

00:00 / 00:00

Po olympiádě se pokusí biker Kulhavý uspět i na MS

Na olympiádě sliboval. „Když to půjde, zkusím se připravit a obhájit vítězství. Trať by mi měla sedět víc, mělo by to být pro mě příjemnější. Ale uvidíme.“ Jaroslav Kulhavý tím myslel spíš individuální závod v cross-country. Že by mu ale chyběla motivace pro štafetu, to se tvrdit nedá.

Zaprvé: loni skončili Češi v této disciplíně čtvrtí. A zadruhé: rozhodně nebude chtít pokazit závod také Kateřině Nash, Ondřeji Cinkovi a juniorovi Martinu Stoškovi.

Tomáš Kohout, Mirko Vasić Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme