San Antonio urvalo vítězství v Torontu až ve druhém prodloužení

Basketbalisté San Antonia si v NBA připsali už třetí výhru na hřištích soupeřů v řadě, když zvítězili na palubovce Toronto 111:106, i když až po druhém prodloužení. Největší měrou se o vítězství Spurs zasloužil Tony Parker s 32 body, dalších 26 přidal Tim Duncan.

San Antonio porazilo Toronto až ve druhém prodloužení

San Antonio porazilo Toronto až ve druhém prodloužení | Zdroj: Reuters

Prodloužení muselo rozhodovat i v utkání Bosonu s Orlandem, Celtics nahonec vyhráli 116:110. Mezi hvězdy dramatického zápasu patřil Paul Pierce, který v prodloužení trefil důležitou trojku a celkově zaznamenal 23 bodů.

New York Knicks si připsali další výhru v sezoně, když přehráli Detroit 121:100, k čemuž přispěla i výborná střelba zdálky, Knicks trefili 17 z celkových 33 trojkových pokusů. Nejlepším střelcem utkání byl v 29 body Carmelo Anthony.

Těsné vítězství 104:101 nad Phoenixem si připsala Philadelphia, Brooklyn si poradil s Portlandem 98:85.

NBA:

Brooklyn - Portland 98:85, Denver - New Orleans 102:84, New York - Detroit 121:100, Orlando - Boston 110:116 po prodl., Philadelphia - Phoenix 104:101, Toronto - San Antonio 106:111 po 2. prodl.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít