Šlágr NBA mezi Chicagem a Miami rozhodlo až prodloužení

Ve šlágru čtvrtečního kola basketbalové NBA, zápase Chicaga s Miami, rozhodlo o vítězi až prodloužení, které lépe zvládli Bulls a radovali se z vítězství 96:86, a to přesto, že střelecky absolutně selhala jejich největší hvězda Derrick Rose.

LeBron James (vpravo) v NBA

LeBron James (vpravo) v NBA | Zdroj: Reuters

Rose strávil na palubovce 25 minut, ale připsal si pouhé dva body, když proměnil jen jedinou z celkem 13 střel. Do prodloužení pak už nezasáhl. Na jeho výkonech se podepisuje i to, že kvůli zranění v posledních týdnech v mnoha utkáních chyběl.

Nejlepším střelcem utkání byl se 30 body LeBron James, jenomže v rozhodující chvíli selhal, když v závěru základní hrací doby proměnil jen jednu šestku a dal soupeři šanci vyrovnat. Tohoto úkolu se úspěšně zhostil C.J. Watson, v prodloužení pak Bulls jednoznačně opanovali palubovku a vyhráli 12:2.

V dalších zápasech Charlotte jednoznačně podlehlo Detroitu 85:109, Golden State prohrálo s Dallasem 103:112, Minesotta nestačila na Los Angeles Clippers 82:95 a San Antonio porazilo Memphis 107:97.

NBA:

Charlotte - Detroit 85:109, Chicago - Miami 96:86 po prodl., Golden State - Dallas 103:112, Minnesota -LA Clippers82:95, San Antonio - Memphis 107:97.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít