Sportovní hvězdy pod stromečkem? Na Zlatou tretru vstupenky jsou, na Fed Cup rychle mizí

V roce 2017 se v Česku zřejmě naposledy představí Usain Bolt. V Račicích se chystá světový šampionát kanoistů i evropské klání veslařů. Basketbalistky budou mít v Hradci Králové mistrovství Evropy a velký zájem je i o fedcupové reprezentantky. Vstupenka na sportovní akci může být i vhodným vánočním dárkem.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Usain Bolt | Foto: Filip Jandourek

Největším sportovním lákadlem roku 2017 by měl být jamajský sprinter Usain Bolt. Devítinásobný olympijský vítěz sice ještě nepotvrdil účast na atletické Zlaté tretře v Ostravě, ale organizátoři doufají, že se tam na konci června podeváté v kariéře ukáže.

Přehrát

00:00 / 00:00

Na sportovní události roku 2017 zvou nejen čeští reprezentanti, ale i reportér ČRo Štěpán Pokorný

A v plánu mají další velká jména. Potvrzen je zlatý z olympiády v Riu de Janeiru - německý oštěpař Thomas Röhler, nebo americký trojskokan Christian Taylor Dvojnásobný olympijský vítěz a dvojnásobný mistr světa se v Ostravě nepředstaví poprvé.

„Má na Ostravu velmi pozitivní vzpomínky. V roce 2007 MS dorostu tu získal své první velké medaile, tehdy tu byl i s rodiči. Tajně si slibujeme, že by mohl atakovat 18metrovou bariéru,“ věří manažer mítinku Alfons Juck.

Na Zlatou tretru lístky se dají lístky ještě v pohodě sehnat, zbývá jich přes sedm tisíc v cenovém rozmezí 200 – 1500 korun.

Jiné je to ale se vstupenkami na Fed Cup, o v Česku tradičně vyprodanou akci je velký zájem i teď před prvním kolem nového ročníku. České tenistky začínají v Ostravě proti Španělsku a lístky rychle mizí, pořídit se dají za 400 korun.

Olympijské medailisty lze vidět i na vodě. Organizátoři Mistrovství světa v rychlostní kanoistice v Račicích spustili na srpnovou akci předprodej už před Vánocemi.

„Když tu bylo mistrovství Evropy v roce 2015, suprově jsem si to užil. Přijeďte se do Račic podívat, co v nás je,“ vyzývá fanoušky Daniel Havel. „Doražte na české závodníky, pořádně tam zařvěte a podpořte je,“ dodává Daniel Trefil.

Nejen na ně máte možnost sehnat vstupenky v předprodeji od 150 do 750 korun.

Štěpán Pokorný, Vojtěch Man Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme