Špotáková, Kulhavý nebo Svoboda. Horcí kandidáti na Armádního atleta roku

Sportovně úspěšný. Tak můžeme letošní rok směle označit, i když do jeho konce zbývají dva měsíce a Češi ho ještě můžou vyšperkovat triumfy ve Fed Cupu a Davis Cupu. I kdyby to ale nedopadlo, můžeme být na české reprezentanty hrdí. Stačí si vzpomenout na londýnskou olympiádu. A radovat se může i Dukla, která právě dnes vyhlásí Armádního sportovce roku.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Čeští medailisté. Zleva Zuzana Hejnová, David Svoboda, Jaroslav Kulhavý a Barbora Špotáková | Zdroj: ČTK

„Šedesát devět metrů, padesát pět centimetrů, Barbora Špotáková je stejně jako v Pekingu olympijskou vítězkou,“ reportoval z Londýna Miroslav Augustin ze sportovní redakce Radiožurnálu.

„David Svoboda už se blíží k cílové rovince a přetíná cílovou pásku… David má zlato!“ přinesl i další zlatou olympijskou radost Miroslav Augustin.

Přehrát

00:00 / 00:00

Česko dnes pozná nového Armádního atleta roku, favoritů na prvenství je víc

„Jaroslav Kulhavý spurtuje, oba dva jdou ze sedel… Jaroslav Kulhavý se stává olympijským vítězem,“ komentoval zase úspěch českého bikera v Londýně Petr Souček.

Stačilo by k tomu přidat ještě skifařku Miroslavu Knapkovou a mohlo by z toho být promo Dukly. Olympijští vítězové Barbora Špotáková, David Svoboda i Jaroslav Kulhavý - ti všichni mají na Julisce smlouvu a jeden z nich se dnes pravděpodobně stane také Armádním sportovcem roku.

Mimochodem, kdyby byla Dukla státem, figurovala by v medailovém pořadí Her v Londýně na 26. místě. Před Keňou, Kanadou i Slovenskem.

Tereza Jelínková, Jan Suchan Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme