Věřil jsem si i na lepší výsledek, říká zklamaný plochodrážník Dryml

Souboj o 64. Zlatou přilbu zvládl v Pardubicích nejlépe polský závodník Grzegorz Walasek, který sice nepodával po celý den ty nejlepší výkony, ale ve finále odstartoval nejlépe. Opačný případ byl český jezdec Aleš Dryml, a konečné čtvrté místo tak pro něj bylo zklamáním.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Zlatá přilba, mezinárodní závod na ploché dráze 14. října v Pardubicích. Český jezdec Aleš Dryml byl čtvrtý. | Zdroj: ČTK

Dryml v prvním čtvrtfinále vyjel moc brzy a byl diskvalifikován. To byla ale včera jeho jediná chyba, pak jezdil velmi spolehlivě a diváci to kvitovali s povděkem.

„Musím jim poděkovat, že nejenom mně, ale všem českým jezdcům ukázali velikou podporu.“

Pardubický závodník byl prvním od roku 2005, který se probojoval do finále. A věřil, že tam může uspět a dosáhnout mety nejvyšší.

Přehrát

00:00 / 00:00

Aleš Dryml věřil, že v 64. ročníku Zlaté přilby dokáže vyhrát, nakonec byl ale až čtvrtý

„Chtěl jsem ten závod vyhrát, před finále jsem se cítil velice dobře a docela jsem si i věřil, že by to mohlo konečně vyjít. Ale páska vylítla nahoru a bohužel to nevyšlo, nevím, co se přihodilo.“

Dryml měl včera dobrou formu, kterou si drží po celou sezonu a svým soupeřům často ukazoval záda, ale v nejdůležitějším závodu dne nezafungovala technika, jak by měla.

„Ve finále jsem to cítil, jako bych měl úplně jiný stroj,“ říká pardubický závodník, jehož bratr Lukáš skončil sedmý, dvanáctý pak dojel včera Tomáš Suchánek.

Tereza Jelínková, Ota Gutwirth Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme