VIDEO: První setkání zlatých hochů z Ria. Krpálek překvapil Petráčka v rozhlasovém studiu

Hostem Patricie Strouhalové v dopoledním Radiožurnálu v sobotu byl paralympijský vítěz Arnošt Petráček. Ještě před tím, než vyprávěl o své cestě za zlatou medailí, prožil ve studiu jeden velmi příjemný zážitek. Přímo do studia ho přišel navštívit zlatý medailista z olympijských her Lukáš Krpálek.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Lukáš Krpálek a Arnošt Petráček v rozhlasovém studiu | Foto: Khalil Baalbaki

„Nevím, možná nějaký maskot?“ hádal Arnošt Petráček, když mu Patricie Strouhalová prozradila, že mu Český rozhlas připravil malé překvapení. Otevřely se dveře, ale žádný maskot z Ria nevešel. Místo toho vstoupil do studia Lukáš Krpálek i se svou zlatou olympijskou medailí z juda.

Přehrát

00:00 / 00:00

Setkání zlatých hochů z Ria připravil a sledoval reportér ČRo Petr Kadeřábek

Osobní trenér Jiří Filip, který Petráčka do Rozhlasu doprovázel, se jen smál. Sám paralympijský vítěz chvíli lapal po dechu a pak už se usmíval také, když majitel druhé zlaté medaile z Ria usedal vedle něj.

„Tak já si ji tady taky položím,“ usmál se Krpálek, a tak se stalo, že ve studiu Radiožurnálu vedle sebe ležely dvě zlaté medaile z Ria.

Majitel té paralympijské Arnošt Petráček už v Jižní Americe projevil přání potkat se právě s olympijským vítězem Lukášem Krpálkem a dnes se mu přání vyplnilo v přímém přenosu.

„Jsem úplně dojatý. Hrozně moc jsem si to přál a mockrát děkuju za toto milé setkání,“ hledal slova Arnošt Petráček, který se pak na chvíli proměnil v moderátora a zpovídal olympijského vítěze sám.

Během tónů písně od skupiny Queen We Are The Champions pak Lukáš Krpálek ještě prohodil s Arnoštem Petráčkem několik slov, dohodl se s ním na dalším setkání a pak už spěchal za dalšími povinnostmi.

To paralympijský vítěz vyprávěl posluchačům ještě dlouhé minuty. Když ale po hodině vyšel ze studia, měl stále hlavu plnou setkání s judistickým šampionem.

„Začal jsem se smát, bylo to úžasné. Vždycky, když jsou takovéhle okamžiky, začnu se smát a mám slzy v očích. Je to super, jsem rád, že jsme se mohli potkat a těším se na odpoledne, kdy budeme mít příležitost potkat se ještě jednou a pořádně si popovídat,“ říkal stále ještě dojatý Arnošt Petráček.

Podruhé během jednoho dne se zlatí hoši z Ria uvidí na festivalu Sporťáček v Plzni.

Petr Kadeřábek, Vojtěch Man Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme