Volejbalisté Budějovic porazili ve finále Liberec i podruhé

Volejbalisté Českých Budějovic zatím využili ve finále Uniqa extraligy stoprocentně domácí haly. Liberec totiž porazili na jihu Čech i podruhé, tentokrát 3:1 na sety. Další dva duely se hrají 22. a 23. dubna na palubovce soupeře.

Volejbal. Ilustrační foto

Volejbal. Ilustrační foto | Foto: David Kubíček

Úvodní set získali domácí 25:17, pak se ale karta obrátila. Liberecký univerzál Hadrava našel recept na budějovickou obranu a rázem byla na koni Dukla, která vyhrála sadu 25:21.

Ve třetím setu se Jihočeši opírali především o blokaře Macha se Sukubou a venezuelského smečaře Rojase, kteří pomohli obhájci titulu k vítězství 25:18. Poslední sadu pak ovládly České Budějovice v poměru 25:15 a celkově zápas 3:1 na sety.