Volejbalistky Prostějova obhájily mistrovský titul. Ve finále smetly Brno

Volejbalistky Prostějova obhájily titul mistryň republiky. Ve třetím finálovém duelu totiž porazily Brňaky na jejich palubovce jasně 3:0 a stejným poměrem zvládly i celou sérii.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Zleva Corina Ssuschkeová, Juliana Valenteová z Prostějova a Sandra Onderková z Brna | Zdroj: ČTK

KP Brno - Modřanská Prostějov 0:3 (-17, -17, -21)

Vývoj třetího finálového duelu ovlivnila už první sada, která přinesla až do stavu 16:18 velmi vyrovnaný volejbal. Hráčky Prostějova však koncovku setu zvládly s naprostým přehledem, při podání Törökové dokonce uhrály šest bodů za sebou.

Druhá sada měla velmi podobný průběh, obě mužstva se až do stavu 11:12 přetahovala o každý bod, poté však Brňanky jakoby přestaly hrát. Prostějov lehce získal osm bodů v řadě a i když Jihomoravanky stačily odvrátit čtyři setboly, více jim soupeřky nepovolily.

Přehrát

00:00 / 00:00

Volejbal-F-Brn-Pro-verze.mp3

Ve třetím dějství pak už Prostějov utkání jasně dominoval - s menší komplikací při proměnění mečbolu. Hanačky tak završily úspěšnou cestu za obhajobou, během které v domácí soutěži ani jednou neprohrály.

Rozhodčí: Dočkal, Renčín. Čas: 67 min. Diváci: 700. Konečný stav série: 0:3.

Sestavy:
Brno: Onderková, Kubínová, Straková, Rozkydálková, Svobodníková, Melichárková, libero Jášová - Bradáčová, Štorková, Širůčková.

Prostějov: Töröková, Kučerová, Spalová, Nnamaniová, Valenteová, Ssuschkeová, libero Tomanová - Soaresová.

Jan Cigánik Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme