Volejbalistky Prostějova skončily v LM bez bodu, na závěr prohrály v Baku

Volejbalistky Prostějova skončily v základní skupině Ligy mistryň bez jediného bodu. V Ázerbájdžánu prohrály v závěrečném utkání s vedoucím týmem Rabita Baku 0:3 na sety.

Tým Prostějova vedený trenérem Miroslavem Čadou

Tým Prostějova vedený trenérem Miroslavem Čadou | Foto: cvf. cz

Domácí tým už měl před posledním utkáním jasnou první pozici a postup, protože skupinou procházel zcela suverénně bez jediné porážky. Prostějov naopak dokázal v pěti duelech získat pouze jeden set.

A v utkání byl rozdíl jasně vidět. České mistryně dokázaly konkurovat svým soupeřkám pouze ve druhém setu, kdy se držely až do samotné koncovky. V té se ale projevila síla Baku, které zvítězilo 25:23.

První a třetí sada byla jasně v režii domácích hráček. Ty Prostějovu nedovolily prakticky nic a vyhrály 25:17 a 25:15, celkově tak 3:0.