Volejbalistky Prostějova v Lize mistryň končí

Volejbalistky Prostějova zázrak nedokonaly. Na domácí vítězství nad vysoce favorizovanou Rabitou Baku v prvním kole playoff Ligy mistryň v Ázerbájdžánu nenavázaly. Po porážce 0:3 musel o postupujícím rozhodnout zlatý set, který získaly hráčky Baku v poměru 15:11.

Prostějovské volejbalistky

Prostějovské volejbalistky | Foto: www. vkprostejov.cz

V rozhodující sadě sice Prostějov vedl 5:3, zkušené soupeřky ale především díky preciznímu podání a následné obraně otočily zlatý set ve svůj prospěch, a postupem do čtvrtfinále tak potvrdily papírové předpoklady.

Rabita Baku - Modřanská Prostějov 3:0 (21, 23, 19), zlatý set 15:11
Rozhodčí: Kulhanek (Rak.), Kozlovskij (Ukr.). Čas: 89 min. Diváci: 2500. První zápas 2:3, postupuje Baku.

Baku: Krsmanovičová, Mammadovová, Starovičová, Glassová, Žukovová, Golubovičová, libero Popovičová - Doganjičová. Trenér: Brdjovac.
Prostějov: Veliká, Nováková, Ssuschkeová, Tomašeková, Lipicerová-Samecová, Artěmenková, libero Chlumská - Bramborová, Soaresová, Kubínová. Trenér: Čada.

Jan Suchan, Štěpán Pokorný Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít