Volejbalistky Prostějova získaly v LM první set a hned vyhrály

Volejbalistky Prostějova zvítězily v Lize mistryň po velké bitvě na domácí palubovce nad favorizovanou Rabitou Baku 3:2. I po první výhře v soutěži ale stále uzavírají tabulku skupiny A.

Hráčky Prostějova se radují z premiérové výhry v letošním ročníku LM, které vybojovaly nad loňským šampionem Rabitou Baku | Zdroj: ČTK

Po úvodních dvou hladkých prohrách 0:3, české mistryně konečně získali alespoň set a posléze i první body.

O jejich nečekaném úspěchu proti Baku rozhodla lépe zahraná koncovka rozhodujícího pátého setu, ve které proměnily druhý mečbol.

Hanačky se mohly opřít o nejvíce bodující hráčku utkání Simonovou, která konto soupeřek zatížila 26 body. Vyprodaná hala tak mohla slavit cenné vítězství.