Washington kopíruje loňskou sezonu, v NBA prohrál popáté v řadě

Basketbalisté Washingtonu prohráli v nové sezoně NBA už páté utkání v řadě a začínají u nich ožívat vzpomínky na loňskou sezonu, kterou začali podobně. V posledním kole letošního ročníku nejvyšší soutěže prohráli Wizards na palubovce Indiany 85:89.

Jan Veselý

Jan Veselý | Foto: David Kubíček

Český basketbalista Jan Veselý strávil na palubovce necelé čtyři minuty, nejméně v dosavadním průběhu sezony. Do hry se dostal jen v první čtvrtině zápasu a připsal si jen jediný doskok a asistenci.

Indianu táhnul k vítězství nad Washingtonem hlavně Paul George, který s 20 body zaznamenal nejlepší výkon v letošní sezoně. V dresu Wizards byli nejlepšími střelci se 17 body Emeka Okafor a Bradley Beal.

Ani jedno vítězství nemá v letošní sezoně ani Detroit, který Houstonu podlehl na jeho palubovce 82:96 a prohrál už posedmé v řadě.

Napínavé drama bylo k vidění v utkání Denveru a Golden State, až druhé prodloužení rozhodlo o tom, že body si za vítězství 107:101 odveze Detroit. Prodloužení rozhodovalo i v utkání Charlotte s Dallasem, domácí nakonec zvítězili 101:97.

NBA:

Charlotte - Dallas 101:97 po prodl., Chicago - Minnesota 87:80, Golden State - Denver 101:107 po prodl., Houston - Detroit 96:82, Indiana - Washington 89:85 (za hosty Veselý 1 doskok, 1 asistence), Milwaukee - Boston 92:96, Portland - San Antonio 109:112, Toronto - Philadelphia 83:93, Utah - Phoenix 94:81.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít