Washington nevychází v NBA z krize, prohrál s Miami

Basketbalisté Washingtonu si v letošní sezoně připsali další prohru, tentokrát podlehli obhájcům titulu z Miami 71.99. Do utkání zasáhl i český reprezentant Jan Veselý, který si připsal šest bodů a dva doskoky.

Washington Wizards a New York Knicks v zápase NBA

Washington Wizards a New York Knicks v zápase NBA | Zdroj: Reuters

Washington dlouho držel s favoritem, kterého už v letošní sezoně jednou senzačně porazil, krok, utkání se ale zlomilo v poslední čtvrtině. Kouzelníci si poslední body připsali sedm minut před koncem zápasu, pak už se prosazovali jen Heat, kteří zaznamenali šňůru 21:0.

Problémy dělala Wizards zejména střelba z pole, z 44 pokusů jich proměnili pouhých 11. Jan veselý strávil na hřišti necelých 18 minut a proměnil všechny tři své střely včetně dvou smečí. V dresu vítězů se nejvíce dařilo LeBronu Jamesovi s 24 body.

Nadále se trápí Los Angeles Lakers, kteří prohráli už potřetí v řadě, tentokrát nestačili na Denver a prohráli s ním 105:112. Domácím nepomohlo ani 29 bodů Kobeho Bryanta.

NBA:

Detroit - Charlotte 101:108 po prodl., LA Lakers - Denver 105:112, Miami - Washington 99:71 (za hosty Veselý 6 bodů, 2 doskoky), Phoenix - Memphis 81:92, Toronto - Oklahoma City 92:104.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít