Washington předvedl v NBA skvělý obrat proti LA Lakers

Famózní obrat předvedli ve středečním programu NBA basketbalisté Washingtonu. Ještě ve třetí čtvrtině prohrávali Wizards s Los Angeles Lakers o 21 bodů, nakonec ale zvítězili 106:101. Český basketbalista Jan Veselý do utkání nezasáhl.

Kobe Bryant z Los Angeles Lakers a Jordan Crawford z Washingtonu v utkání NBA

Kobe Bryant z Los Angeles Lakers a Jordan Crawford z Washingtonu v utkání NBA | Zdroj: Reuters

Lakers měli na palubovce Washingtonu většinu zápasu jednoznačně navrch, jenomže v závěru třetí čtvrtiny přišel zlom, když Wizards zaznamenali šňůru 26:7 a hned v úvodu poslední desetiminutovky šli trojkou Rogera Masona do vedení, které už do konce utkání nepustili.

Nejlepším střelcem v dresu domácích byl s 19 body Nick Young. Lakers nepomohlo ani 30 bodů Kobeho Bryanta, kterému se ale nedařila střelba z pole, když z 31 střel proměnil jen devět.

Hvězdný výkon předvedl ve středečním programu Derrick Rose, který úspěšnou dvěma body v poslední vteřině utkání zařídil Chicagu výhru nad Milwaukee 106:104. V domácím dresu zazářil Ersan Ilyasova, který zaznamenal 32 bodů.

Velký podíl na výhře Miami nad Atlantou 89:86 měl LeBron James s 31 body. Los Angeles Clippers podlehli New Jersey 100:101, rozhodující koš si připsal dvě desetiny sekundy před koncem Jordan Farmar.

NBA:

Charlotte - Utah 83:99, Denver - Cleveland 99:100, Golden State - Memphis 92:110, Miami - Atlanta 89:86, Milwaukee - Chicago 104:106, Minnesota - Portland 106:94, New Jersey - LA Clippers 101:100, Oklahoma City - Phoenix 115:104, Philadelphia - Boston 103:71, Sacramento - New Orleans 99:98, San Antonio - New York 118:105, Toronto - Houston 116:98, Washington - LA Lakers 106:101.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít