Washington v NBA ani na sedmý pokus nevyhrál

Krize basketbalistů Washingtonu v letošním ročníku NBA trvá. Premiérového vítězství v nové sezoně se nedočkali ani na sedmý pokus, tentokrát prohráli s New Yorkem Knicks 96:99. Hráč Wizards Jan Veselý se na palubovce znovu neobjevil, a na svůj první start v NBA tak stále čeká.

Carmelo Anthony (vlevo) v souboji s Kobe Bryantem

Carmelo Anthony (vlevo) v souboji s Kobe Bryantem | Zdroj: Reuters

Pro Washington je začátek letošního ročníku zámořské soutěže nejhorším v historii klubu. V utkání s Knicks byli přitom Wizards první výhře velmi blízko, když si ve druhé čtvrtině vytvořili šestnáctibodový náskok.

Jenomže hosté dokázali ještě do poločasu snížit na rozdíl jediného bodu. Ve druhé polovině zápasu byla hra vyrovnaná, nakonec ale těsné vítězství oslavili Knicks, 37 body k tomu přispěl Carmelo Anthony.

V utkání už měl nastoupit český basketbalista Jan Veselý, který doléčil zranění. Kvůli vyrovnanému průběhu zápasu ale dostali přednost zkušené opory Wizards.

NBA:

Boston - Indiana 74:87, Charlotte - Atlanta 96:102 po prodl., LA Lakers - Golden State 97:90, Minnesota - Cleveland 87:98, New Orleans - Denver 88:96, Oklahoma City - Houston 109:94, Orlando - Chicago 83:97, Philadelphia - Detroit 96:73, Phoenix - Portland 102:77, Toronto - New Jersey 85:97, Utah - Memphis 94:85, Washington - New York 96:99.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít