Washington znovu bez Veselého prohrál v NBA s Golden State

Basketbalisté Washingtonu prohráli v nočním programu NBA s Golden State 97:101, potřetí za sebou se do sestavy trenéra Randyho Wittmana nevešel český reprezentant Jan Veselý. Wizards prohráli už patnáct ze sedmnácti utkání.

O.J. Mayo (vlevo v modrém) nastřílel v dresu Dallasu 40 bodů

O.J. Mayo (vlevo v modrém) nastřílel v dresu Dallasu 40 bodů | Zdroj: Reuters

Washington držel se soupeřem krok a devět vteřin před koncem dokonce prohrával po úspěšné trojce Bradleyho Beala o pouhý bod. Jenomže hostujícímu celku se v samotném závěru vydařily trestné hody a udrželi vítězství.

V dresu Wizards se střelecky nejlépe dařilo náhradníkovi Jordanu Crawfordovi, který nastřílel 22 bodů a přidal i sedm doskoků a osm asistencí.

Hvězdný výkon předvedl O.J. Mayo z Dallasu, který v utkání proti Houstonu dal 40 bodů. První poločas se vydařil i domácímu Jamesi Hardenovi, který nastřílel 30 bodů, jenomže ve druhé půli mu Dallas povolil už jen devět dalších. Dallas porazil Houston na jeho palubovce 116:109.

Vítězná série skončila New Yorku, Knicks po pěti výhrách prohráli v Chicagu 85:93, ale i nadále vedou Východní konferenci. Na záda jim dýchá Miami, které porazilo New Orleans 106:90. Vydařený večer prožili basketbalisté San Antonia, kteří rozdrtili Charlotte 132:102.

NBA:

Boston - Philadelphia 92:79, Charlotte - San Antonio 102:132, Chicago - New York 93:85, Cleveland - Detroit 97:104, Houston - Dallas 109:116,LA Clippers- Phoenix 117:99, Memphis - Atlanta 83:93, Miami - New Orleans 106:90, Portland - Sacramento 80:99, Washington - Golden State 97:101

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít