Woods pracoval na odpalu a pro fanoušky natočil video

Golfistu Tigera Woodse teď měsíc nikdo neviděl hrát. Po nepovedeném Masters si dal pauzu a fanoušci na jeho stránkách dlouho koukali na stále stejný starý článek. Ale aby viděli, že na ně Woods nezanevřel, vzal Tiger jejich dotazy za poslední dobu a natočil video.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Tiger Woods 'nepřečetl' dobře jeden z rychlých greenů v Augustě | Zdroj: ČTK

„Od Bena: Kolik tréninkových kol si na každém hřišti zahraju. - No tak v Quail Hollow budu hrát poprvé, zatrénuju si tak v pondělí v úterý,“ tvrdil Tiger Woods, který po nevydařeném Masters prý týden neviděl hole.

„Od Matta: Na čem jsem pracoval od Masters ... Jo, to je dobrá otázka... Potýkal jsem se tam s odpalem. Ale spravil jsem to, mohlo za to mé držení těla, tak jsem si to stokrát zopakoval,“ nastínil Woods, proč se neukázal na žádném turnaji.

Přehrát

00:00 / 00:00

Woods pracoval na odpalu a pro fanoušky natočil video

Teď předvede, jestli to k něčemu bylo. A to právě na hřišti Quail Hollow v Severní Karolíně, kam přijede také drtivá většina světové špičky. Pro všechny totiž půjde o přípravu na příští víkend, kdy je čeká nejlépe dotovaný turnaj sezóny Players, označovaný také za 'pátý major.

A vyhrát tam, to je hodně prestižní událost, ale jsou i více ceněné.

„Od Randella: Co si myslím, že je nejlépe vypadající trofej na majorech? No, pro mě to je British Open, už jen kvůli tomu, co reprezentuje. Tamní stará hřiště jsou úžasná a dosáhnout tam skvělého výsledku je neuvěřitelný pocit. Ti, co tam vyhráli, budou asi tvrdit to samé,“ tvrdil fanouškům Tiger Woods.

Martin Charvát, Jan Suchan, Mirko Vasić Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme