Andre Agassi ovládá tenisovou raketu stále výborně

Tak bohatý program v tak krátkém čase by možná nezorganizovala ani ta nejvyhlášenější cestovní kancelář. Prohlídka města, tisková konference, role hosta Radiožurnálu, stolování, posezení se sponzory a pak také exibiční zápasy spojené s charitativní akcí. To všechno stihli jen za pár hodin svého pobytu v Praze nejslavnější tenisoví manželé na světě, Steffi Grafová a Andre Agassi.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Andre Agassi v Praze . | Foto: Filip Jandourek

Lidí, které zajímala sportovní část programu dnešního dopoledního hosta Radiožurnálu i jeho manželky, přišlo do O2 arény skoro deset tisíc. S poměrně jednotným názorem na to, koho během exibice uvidí.

"Byl dlouho světová jednička a Steffi to je jedna z neslavnějších tenistek všech dob. ... "Převrátil systém oblékání, začal jako první hrát v džínách. Velice dobře hrál, byl to borec," shodují se fanoušci.

Přehrát

00:00 / 00:00

Andre Agassi a Steffi Grafová bavili diváky v pražské O2 aréně

Andre Agassi už sice dlouho džínové šortky nenosí, natož paruku s příčeškem a podobné rekvizity. A vlastně ani raketu nedrží v ruce tak často, jako v dobách, kdy tenis nenáviděl, jak píše ve své knize. Ale že umí sportovní náčiní ovládat jako v čase největší slávy předvedl nejen fanouškům, ale také Jiřímu Novákovi v hlavním exhibičním zápase.

"Není už to taková rána, ale pořád to umí hodně natáhnout, takže hraje docela rychle," pochválil Agassiho Jiří Novák.

Takže také Jiří Novák rychle běhal z jednoho rohu do druhého, zatímco Andre Agassi z místa míče na jednotlivé strany rozhazoval. A tak prý vypadaly všechny dřívější zápasy, naoko si postěžoval český tenista, který pak těsnou porážku soupeři oplatil alespoň ve smíšené čtyřhře. To když s pomocí Jany Novotné slavný manželský pár po neméně vyrovnaném průběhu zdolal.

"Stejně si myslím, že jsme nejlepším manželským deblovým párem, smíšeným párem, a to je dobrá zpráva," chlubí se Andre Agassi, který má pro Vás ještě několik jiných zpráv a řekne Vám je coby dnešní dopolední host Radiožurnálu po desáté hodině.

Alena Benešová, Jaroslav Plašil Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme