Berdych v Miami bez boje postoupil do třetího kola. Po skreči soupeřky jde dál i Kristýna Plíšková

Tomáš Berdych se na tenisovém turnaji v Miami dostal do třetího kola poté, co jeho soupeř Rajeev Ram skrečoval zápas kvůli nemoci ještě před jeho začátkem. Podobný osud potkal i Kristýnu Plíškovou, které vzdala Bencová. Zato Karolína Plíšková, Babora Strýcová a Lucie Hradecká se musely o třetí kolo floridského turnaje poprat na kurtu. Ani jedna z nich však dnes neuspěla, takže se všechny tři loučí s turnajem po druhém kole.

Barbora Strýcová dnes do třetího kola na turnaji v Miami nepostoupila

Barbora Strýcová dnes do třetího kola na turnaji v Miami nepostoupila | Zdroj: Reuters

Navzdory tomu, že byla Karolína Plíšková v souboji s Timeou Babosovou považována za favoritku, nepodařilo se jí dobře rozehraný zápas dohrát do vítězného konce. Maďarská hráčka totiž po prohraném prvním setu zabrala a druhé dějství zápasu ovládla v poměru 6:2.

Také třetí sada patřila maďarské tenistce, takže si česká hráčka, po nedávném čtvrtfinále v Indian Wells, třetí kolo na Floridě nezahraje.

Jen 64 minut vzdorovala Barbora Strýcová v dnešním duelu třetí hráčce světa Kerberové, které podlehla dvakrát 6:1. Jediného dílčího úspěchu Strýcová proti německé hráčce, která v lednu vyhrála Australian Open, dosáhla v prvním setu, kdy se jí podařilo získat podání soupeřky.

Ještě kratší dobu na kurtu strávila kvalifikantka Kristýna Plíšková, ale v tomto případě to nebylo její vinou. Švýcarka Bencicová totiž utkání vzdala v průběhu prvního setu, což českou hráčku předčasně poslalo do dalšího kola.

Sympatický výkon proti favorizované Italce Vinciové předvedla Lucie Hradecká. Češka dokonce získala první sadu jasně v poměru 6:1, ale nakonec slibně rozehrané utkání ztratila ve třech setech.

Další česká hráčka Petra Kvitová si třetí kolo turnaje v Miami zajistila již včera.

Jakub Knoll Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít