Do Česka přijedou další tenisové legendy - Grafová s Agassim

Andre Agassi a Steffi Grafová, to budou příští rok hlavní postavy čtvrtého ročníku tenisové exhibice Advantage Tennis. Hrát se bude v pražské O2 Aréně. Americko-německý manželský pár posbíral dohromady 30 grandslamových titulů ve dvouhře.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

O2 arena | Foto: Marián Vojtek

Po Petu Samprasovi, Stefanu Edbergovi a Ivanu Lendlovi míří do České republiky na exhibiční akci další dva významní hráči tenisové historie. Zřejmě na podzim příštího roku by se měl v Praze představit manželský pár Steffi Grafová a Andre Agassi.

„Manželské duo nás potrápilo. Protože právní kancelář, která je zastupuje, byla dost náročná. Hodně jsme si za těch osm měsíců vytváření smlouvy a komunikace užili. Hledáme optimální datum, někdy kolem poloviny listopadu, mezi Paříží a Londýnem. Abychom i tady měli přítomné některé další významné osobnosti ze světa tenistu,“ uvedl pro Český rozhlas majitel pořádající agentury Česká sportovní Miroslav Černošek.

Koho bude mít slavná dvojice v Praze za soupeře se zatím neví. Podle plánovaného programu by měli Grafová s Agassim nastoupit každý do dvouhry na jeden set a poté společně odehrát smíšenou čtyřhru.

Jan Suchan, Mirko Vasić Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme