Finále Smart Card Open bude bez české účasti

Zuzana Ondrášková prohrála v semifinále mezinárodního turnaje Smart Card Open ve Zlíně s Italkou Corinnou Dentoniovou po třísetovém boji 1:6, 6:3, 4:6 do nedělního finále se tak nepodívá.

Dvouhra - semifinále:
Dentoniová (It.) - Ondrášková (6-ČR) 6:1, 3:6, 6:4
Mayrová
(2-Rak.) - Foretzová (Fr.) 7:5, 6:2

Třicetiletá Ondrášková dnešní prohrou ukončila sérii osmi vítězství, která jí minulou neděli vynesla i triumf na turnaji v Brně.

"V dnešním zápase ve velkém vedru mi utekl první set a začátek třetího, v němž jsem prohrávala už 0:3. Chyběla mi větší agresivita a také jsem málo chodila k síti zakončit vysoké míče," uvedla Ondrášková.

Dvacetiletá italská vítězka Dentoniová přiznala, že se jí mimořádně dařilo. "Hrála jsem dlouhé míče k čarám a hlavně mi vyšel nervózní závěr třetího setu," poznamenala Dentoniová. Ondrášková už v neděli odcestuje do Londýna, kde ji čeká wimbledonská kvalifikace.

Michal Jurman Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít