Jana Novotná už netrénuje francouzskou tenistku Bartoliovou

Wimbledonská vítězka Jana Novotná trénovala francouzskou tenistku Marion Bartoliovou jen čtyři zápasy. Po druhém kole turnaje v Miami světová jedenáctka oznámila, že s bývalou českou tenistkou už nespolupracuje, stejně jako s Polkou Iwonou Kuczynskou, která se starala o trénink a techniku.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Marion Bartoliová je opět bez trenéra, s Janou Novotnou už nespolupracuje | Zdroj: Reuters

"Snažily se mě učit věci, které mi neseděly. Sešly se špatné věci ve špatnou dobu. Jednalo se o zkušební období a musím se rychle rozhodnout," uvedla Marion Bartoliová pro francouzský deník L'Equipe.

Bartoliová vyhrála za dobu krátké spolupráce s Novotnou dva duely v Indian Wells, poté prohrála s Italkou Sarou Erraniovou. V Miami vzdala kvůli zranění zápas s Němkou Andreou Petkovicovou. S wimbledonskou vítězkou z roku 1998 se domluvila narychlo v Dubaji, kde si spolu zatrénovaly.

Francouzka ukončila v únoru spolupráci se svým otcem Walterem, který za ní přicestoval do Miami. Návrat k němu ale Bartoliová neplánuje, protože nemá podle svých slov ve zvyku se vracet.

Alena Benešová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme