Legendární Ivan Lendl se těší na hokej. Potěší ho výhra Čechů i Slováků

Je toho opravdu hodně, co mohou sportovní fanoušci v sobotu sledovat. Odpolední česko-slovenský souboj na hokejovém šampionátu, večerní finále Ligy mistrů nebo třeba ženský tenisový turnaj Sparta Prague Open. Právě tam se v rámci semifinálového dne představí také jeden z nejlepších hráčů historie Ivan Lendl.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ivan Lendl před sobotní exhibicí s Jiřím Novákem v pražské Stromovce | Zdroj: ČTK

Ivan Lendl si na antuce v pražské Stromovce zahraje exibiční utkání proti Jiřímu Novákovi a pokud mu to fyzický stav dovolí, rád se pak přesune k televizní obrazovce.

"Pokud nebudu mít křeče ze zápasu, rád se na to podívám," říká Ivan Lendl, který pochopitelně vnímá, že je součástí obzvlášť atraktivního sportovního dne.

Těší se na večerní finále fotbalové Ligy mistrů s účastí českého brankáře Petra Čecha i na podvečerní derby mezi českými a slovenskými hokejisty. V tomto případě má velkou výhodu, potěší ho totiž jakýkoli výsledek.

Přehrát

00:00 / 00:00

Jeden z nejlepších tenistů historie Ivan Lendl se po exhibici s Jiřím Novákem chystá sledovat hokej i fotbal

"Je to pro mě dobrá situace. Když vyhraje Česko, budu velice rád, když vyhraje Slovensko, byl bych rád kvůli Vláďovi Vůjtkovi. Byl to můj idol, když jsem jako kluk chodil na Vítkovice a on byl kapitán. Nejlepší by bylo, kdyby Vláďa trénoval Česko," má jasno Ivan Lendl.

V případě tenisové exibice můžeme dát slova Ivana Lendla do úst i fanouškům. Také pro ně je to totiž velmi dobrá situace. V pražské Stromovce mohou být potěšeni, ať už se bude utkání s Jiřím Novákem vyvíjet jakkoli.

Alena Benešová, Jaroslav Plašil Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme