Na Turnaji mistryň hrála i Navrátilová, pokaždé s jinou spoluhráčkou

Americká tenistka Serena Williamsová získala svůj pátý titul z Turnaje mistryň a trochu se tím přiblížila rekordu Martiny Navrátilové. Slavná česká rodačka se finálového podniku WTA v Singapuru také účastnila nejen v roli komentátorky, ale také hráčky a patronky soutěže deblistek.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Martina Navrátilová požádala na centrálním dvorci v průběhu US Open o ruku svoji přítelkyni | Zdroj: Reuters

„Ukázali mi všechno možné věci. Dnes jsem šla do parku, kde je pláž. Surfují tam na umělé vlně, tak jsem unavená,“ připomíná Martina Navrátilová, že na světě snad není sportu, který by nechtěla vyzkoušet, takže ještě před finálovým programem využila volné chvíle a vyrazila k vodě.

Singapur si česká tenistka už dříve oblíbila a třeba na zdejší vlhkost vzduchu, která mnohým vadí, si dokáže přivyknout. I díky tomu, že v podobném prostředí sama na Floridě velkou část roku žije.

Přehrát

00:00 / 00:00

Rozhovor s Martinou Navrátilovou v Singapuru pořídil repotrér ČRo Jaroslav Plašil

„Vlhkost je trošku silnější a také větší vedro, ale jsem na to víc zvyklá. Když je takovéhle vedro, nedá se dělat nic, to musíte brzo ráno nebo večer. Proto ráda jezdím na kole, protože i ve vedru to na kole vždy sjedu. Ale běžet nejde a hrát tenis je taky těžší,“ přiznává osminásobná vítězka Turnaje mistryň.

Na Turnaji mistryň v Singapuru mohla hrát Martina Navrátilová tenis bez problémů, protože se hrálo v hale, česká rodačka se zúčastnila soutěže legend a poprvé si vyzkoušela model, při kterém nastupovala každý zápas s jinou spoluhráčkou.

„Bylo to zajímavé. Myslím, že je to dobrý formát. Fanouškům se to taky líbilo,“ řekla někdejší světová jednička, která tenis v Singapuru hrála, komentovala a také ráda propůjčila své jméno trofeji pro soutěž deblistek, které tedy teď nově bojovaly o pohár Martiny Navrátilové.

„Bylo to prima, těšila jsem se a samozřejmě je to speciální,“ přiznává Martina Navrátilová v exkluzivním rozhovoru pro Radiožurnál a MF Dnes.

Jaroslav Plašil, Vojtěch Man Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme