Publikum mě hnalo za výhrou, děkovala po finále fanouškům šťastná Šafářová

Ještě před týdnem nemohla mít velké sebevědomí. Od svého složitého návratu k tenisu pokaždé prohrála v prvním kole singlu. Teď po turnaji v Praze už je to jiné. Lucie Šafářová porazila i svou poslední soupeřku ve Stromovce Australanku Samanthu Stosurovou a v zatím komplikované sezoně získala premiérový titul.

Tento článek je více než rok starý.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Lucie Šafářová

Lucie Šafářová | Zdroj: ČTK

Jak se cítíte po prvním titulu v sezoně?

Mám strašnou radost, že se mi povedlo vyhrát titul doma. Je to úžasný pocit. Podpora lidí byla dnes naprosto neuvěřitelná, vyprodaný areál. Moc fanouškům děkuji, že mě přišli podpořit.

Přehrát

00:00 / 00:00

S Lucií Šafářovou si po vítězném finále v pražské Stromovce povídal reportér Jaroslav Plašil

Co s člověkem udělá, když vidí, jak to jeho zápas lidé prožívají?

Strašně mě to hnalo dopředu. Samantha dneska hrála výborně, dobře servírovala, byla agresivní. Ale já jsem si říkala, že při takové podpoře to tady nemůžu vzdát. Jsem šťastná, že to dobře dopadlo.

Co vás čeká dál?

Teď to bude náročnější. Ještě dnes se přesouvám do Madridu, kam přiletím někdy po půlnoci. A už zítra mě čeká zápas. Takže s únavou po těch odehraných utkáních to nebude jednoduché, ale pokusím se odvést maximum. A pak se již budu soustředit na Paříž.

Dá se to brát tak, že sezona pro vás právě začíná?

Začíná pro mě tím, že jsem konečně stoprocentně v pořádku a můžu hrát svůj tenis. Moc se těším na další turnaje a doufám, že vše bude pokračovat tak, jako to začalo.

Jaroslav Plašil, Stanislav Zbyněk Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme