Šarapovová a české tenistky bavily publikum v O2 areně

Tenisová exhibice v pražské O2 areně přinesla zábavu, ale i kvalitní tenis. Jeden set odehrála současná světová dvojka Šarapovová proti Petře Kvitové, ten skončil vítězstvím Rusky 6:1, a druhý proti Lucii Šafářové. Česká dvojka prohrála 6:7, ale o výsledek v tomto utkání nešlo.

Šarapovová hrála i druhou stranou tenisové rakety

Šarapovová hrála i druhou stranou tenisové rakety | Zdroj: ČTK

Kvitová, která se zotavuje po nemoci, se po odehraném setu proti Šarapovové omlouvala více než sedmi tisícům divákům v O2 areně za předvedenou hru. Publikum ale rozhodně české jedničce nic nevyčítalo. Důležité je, aby byla zdravá na finálový duel Fed Cupu proti Srbkám.

Usměvavá Šarapovová bavila diváky, ale jinak její údery nelétaly o moc pomaleji než při turnajích WTA. Po Kvitové nastoupila na dvorec Lucie Šafářová a ta sehrála s Ruskou vyrovnanější set.

Česká dvojka prohrála set v tie-breaku a během uvolněné sady viděli tenisoví fanoušci na kurtu nadějné žákyně, rozklepaná kolena Šafářové, podání spodem a další povedené kousky.

Jakub Marek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít