Tenisové sestry Plíškovy postoupily v Kuala Lumpuru do druhého kola

Tenistky Karolína a Kristýna Plíškovy postoupily do druhého kola turnaje v Kuala Lumpuru. Známá tenisová dvojčata si shodně připsala třetí výhru v hlavní soutěži turnaje WTA. Kristýna Plíšková vyřadila Irynu Bremondovou z Francie 6:0 a 6:2, její sestra Karolína zvítězila nad Čchang Kchaj-čchen z Tchaj-wanu 6:3 a 6:2.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Kristýna Plíšková | Foto: Jaroslav Plašil

Karolína Plíšková čekala na výhru na okruhu WTA čtyři roky, ve světovém žebříčku jí patří 139. pozice. Jejím největším úspěchem zůstává triumf mezi juniorkami na Australian Open 2010. Z turnajů ITF má osm titulů.

Kristýna Plíšková je aktuálně 164. hráčkou světového žebříčku ve dvouhře, v roce 2010 triumfovala v juniorkách ve Wimbledonu. V letošním roce má z turnajů ITF jedno vítězství, které získala koncem ledna v Andrezieux-Boutheonu.

Ve druhém kole v Kuala Lumpuru si Karolína Plíšková nejspíše zahraje s nasazenou jedničkou a světovou pětkou Agnieszkou Radwaňskou z Polska, vítězkou turnaje v Dubaji. Kristýna pravděpodobně nastoupí proti třetí nasazené Pcheng Šuaj z Číny.

Dvouhra - 1. kolo:

Karolína Plíšková (ČR) - Čchang Kchaj-čchen (Tchaj-wan) 6:3, 6:2, Moritaová (6-Jap.) - Luangnamová (Thaj.) 6:4, 6:0, Daniiliduová (Řec.) Mirzaová (Indie) 6:2, 1:6, 6:4.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme