Tenista Lendl vyhrál exhibici ve Stromovce a odnesl si Tigera Woodse

Ivan Lendl si po dlouhé době zahrál v Praze, v exhibičním utkání porazil Jiřího Nováka 8:5. Po zápase dostal i několik dárků, včetně obrazu amerického golfisty Tigera Woodse.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Bývalý první hráč světa porazil v exhibici v rámci turnaje žen ITF Sparta Prague Open ve Stromovce Jiřího Nováka 8:5 | Zdroj: ČTK

„ Je to samozřejmě hrozně fajn. Tiger Woods je druhý nejlepší golfista, možná, když vyhraje ještě pár turnajů, tak bude nejlepší,“ myslí si Ivan Lendl.

„Vím, že ho ženy, po tom, co se stalo, nemají rády, ale jak říkám, díval jsem se na něj ještě, když nebyl slavný a věděl jsem, že hraje jinak než ostatní. Řešil jsem vždycky jen jeho hru a ne to, co se děje kolem. Doufám, že zase začne vyhrávat,“ říká Ivan Lendl.

Přehrát

00:00 / 00:00

Ivan Lendl o golfisetch

Vedle amerického golfisty má ještě jednoho oblíbence. Je jím irský hráč Rory McIlroy.
„To je druhý, na kterého bych se šel podívat. To je jako Federer a Nadal. Bylo by fantastické, kdyby na British Open nebo US Open v posledním flightu šli proti sobě, to by pro golf bylo skvělé,“ dodává Ivan Lendl.

Jaroslav Plašil, Štěpán Pokorný Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme