Tenistka Vaidišová postoupila v Las Vegas do čtvrtfinále

Tenistka Nicole Vaidišová uspěla na turnaji ITF v Las Vegas i ve druhém utkání. Veronikou Cepedeovou Roygovou z Paraguaye porazila 6:0, 6:2. Je tak ve čtvrtfinále, ve kterém ji čeká Američanka Madison Brengleová.

Nicole Vaidišová se chce vrátit na tenisové kurty

Nicole Vaidišová se chce vrátit na tenisové kurty | Foto: Wikimedia Commons

Vaidišová hraje na divokou kartu druhý turnaj po návratu k tenisu. Na rozdíl od Albuquerque tentokrát zvládla po postupu z prvního kola porazit i další soupeřku.

V úvodním setu nedala česká hráčka paraguayské tenistce nejmenší šanci. Na výhru 6:0 potřebovala jen 22 minut. Druhá sada pak sice trvala skoro hodinu, výsledkově ale patřila znovu Vaidišové (6:2).

Neuspěla naopak Tereza Smitková. Nejvýše nasazená hráčka turnaje podlehla v úvodním kole Kateryně Bondarenkové 6:7 a 4:6.

Mirko Vasić Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít