Tomáš Berdych se na Turnaji mistrů utká s Nadalem, Ferrerem a Wawrinkou

Tenista Tomáš Berdych si na Turnaji mistrů zahraje ve se světovou jedničkou Rafaelem Nadalem ze Španělska. Ve skupině A narazí česká jednička ještě na dalšího Španěla Davida Ferrera a Švýcara Stanislase Wawrinku. Londýnský turnaj začíná v pondělí.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Zklamaný Tomáš Berdych po zápase s Wawrinkou | Zdroj: ČTK

Z pohledu Tomáše Berdycha se jedná o hodně nepříjemné soupeře. Ne, že by bylo z čeho vybírat, protože jsou ve skupině B Srb Djoković, Argentinec Del Potro, Švýcar Federer a Francouz Gasquet – to jsou také velice kvalitní tenisté, ale v „Áčku“ má se všemi třemi tenisty Tomáš Berdych nepříznivou bilanci z posledních zápasů.

Rafael Nadal je s Novakem Djokovićem samostatná kapitola, ti jsou někde jinde a co se týče dalších hráčů, tak je to velmi vyrovnané. I když Tomáš Berdych poslední zápasy s Davidem Ferrerem i Stanislasem Wawrinkou prohrál, tak to nebyly žádné jasné zápasy.

Přehrát

00:00 / 00:00

Los tenisového Turnaje mistrů sledoval v Londýně i Jaroslav Plašil

Ještě není úplně jasné, kdy si Tomáš Berdych v Londýně zahraje poprvé, protože se čeká na to, jak dopadne turnaj v Paříži. Tam ještě hráči bojují a pravděpodobně tamní finalisté nebudou hrát na Turnaji mistrů hned v pondělí.

V Londýně už je Radek Štěpánek, který tam má za sebou dva tréninky. Český daviscupový reprezentant startuje na Turnaji mistrů ve čtyřhře společně s Leandrem Paesem.

Jaroslav Plašil, Jakub Marek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme