Tomáš Berdych vypadl z tenisového turnaje v Cincinnati

Tomáš Berdych nepostupuje do čtvrtfinále tenisového turnaje v Cincinnati. Sedmého nasazeného hráče po setech 5:7 a 4:6 vyřadil Kypřan Baghdatis.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Tomáš Berdych při tréninku na Wimbledonu.     | Foto: Jiří Hošek

„Dneska jsem se opravdu necítil úplně ve své kůži – dolehlo to na mě. Přece jen od chvíle, co jsem přijel do USA, jsem měl jen jeden den volna. Jinak jsem měl každý den měl zápas nebo trénink a tělo nebylo úplně stoprocentní. Nechci se na to vymlouvat, v žádném případě. Kdybych se necítil, tak na kurt nejdu,“ řekl po zápase Radiožurnálu.

Zároveň uvedl, že teď se bude soustředit na nadcházející US Open. „Každá prohra strašně mrzí, ale zrovna tuto se musím pokusit hodit za hlavu a zase se dát fyzicky do pořádku. Myslím, že i těch zápasů jsem odehrál přiměřené množství. Kdyby jich člověk odehrál daleko víc, dneska je ten tenis tak náročný, že by to potom mohlo být i kontraproduktivní. Třeba na tom US Open, který si dávám jako hlavní cíl tohoto léta,“ dodal.

sportovní reportéři Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme