Trápení Kvitové je zpět, v Pekingu skončila ve 2. kole

Tenistka Petra Kvitová po US Open stále není v pohodě. Postup do semifinále turnaje v Tokiu se zdá být pouhým zábleskem. V Pekingu totiž vítězka Wimbledonu vypadla už ve druhém kole. Švédce Arvidssonové podlehla ve třech setech.

Petra Kvitová

Petra Kvitová | Zdroj: Reuters

Kvitovou čekají v této sezóně už jen dvě akce, zato velmi důležité. Nejdřív Turnaj mistryň v Istanbulu a potom finále Fed Cupu v Moskvě. Jenže v ideální formě před nimi není.

Do druhého kola podniku v Pekingu vstoupila jedenadvacetiletá tenistka velmi špatně a záhy prohrávala 0:3. Z tohoto stavu ještě dokázala vybojovat tiebreak, ten ale v poměru 8:6 získala Švédka Arvidssonová. V druhé sadě se Kvitová oklepala a vyhrála ji 6:4. V rozhodujícím třetím setu se světová pětka držela do skóre 2:3. Od té doby už všechny gemy brala švédská soupeřka.

Jan Suchan Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít