V Prostějově začíná tenisový turnaj UniCredit Czech Open

Prvním a druhým kolem kvalifikace dnes začne v Prostějově nejprestižnější český tenisový turnaj UniCredit Czech Open. Zítra je poté na programu závěr kvalifikace a první kolo dvouhry i čtyřhry. K hlavním magnetům pro diváky mají patřit především čeští reprezentanti.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Tenista Jan Hájek skončil na turnaji v Bastadu v semifinále | Zdroj: ČTK

„Chceme, aby se tady představili místním divákům. Na ně se chodí, těm se chodí fandit. Samozřejmě jsem ráda, že je v tom hráčském poli Honza Hájek, který turnaj třikrát vyhrál a zná tady v podstatě každičký kamínek, takže se sem určitě těší,“ říká ředitelka prostějovského turnaje Petra Langrová.

Nejen 87. hráč žebříčku ATP by měl být velkým diváckým lákadlem. Dalším zajímavým hráčem je devatenáctiletý tenista Jiří Veselý, který stejně jako Hájek v týdnu vypadl z pařížského Roland Garros.

„Jsem ráda, že i Jirka Veselý letos poprvé nepotřebuje volnou kartu. Svými výbornými výsledky se už dostal na kategorii v podstatě nejvyššího challengeru bez využití této karty. Myslím, že to bude pro diváky velkým tahákem, protože Jirku neznají. On se přitom ohromně zlepšil,“ dodává Petra Langrová.

Na prostějovském challengeru se představí také Radek Štěpánek a Lukáš Rosol.

Tomáš Minarčík, David Nyč - NEPOUŽÍVAT Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme