Wickmayerové se dařilo v Aucklandu

Belgická tenistka Yanina Wickmayerová vyhrála první turnaj WTA  v roce 2010. V novozélandském Aucklandu porazila ve finále turnajovou jedničku Italku Flavii Pennettaovou 6:3 a 6:2.

Tenisová raketa | Foto: Fotobanka stock.xchng

Wickmayerová se tak úspěšně vrátila na kurty poté, co jí byl zrušen trest za porušení dopingových pravidel. Dvacetiletá Belgičanka dostala v listopadu roční zákaz startů zato, že třikrát nenahlásila místo svého pobytu antidopingovým komisařům.   Po odvolání k mezinárodní sportovní arbitráži, ale Mezinárodní tenisová federace její trest zrušila.

Po odvolání k mezinárodní sportovní arbitráži, ale Mezinárodní tenisová federace její trest zrušila.

Martin Hlucháň Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít