Biatlonista Ondřej Moravec byl po štafetě v Soči příjemně překvapený

Další úspěch zaznamenali dnes odpoledne čeští biatlonisté. Na tratích v Soči, kde se příští rok uskuteční zimní olympijské hry, si štafeta ve složení Michal Šlesingr, Jaroslav Soukup, Vít Jánov a Ondřej Moravec dojela pro třetí místo.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ondřej Moravec v cíli usměvavý, ale přesto trochu naštvaný | Zdroj: ČTK

Do závěrečného úseku vyrážel Ondřej Moravec z osmého místa. „V nějaký posun jsem určitě věřil, ale že to bude až takhle vysoko, jsem nečekal. Stáhnout týmy, jako je například Německo, není tak jednoduché. Byl jsem příjemně překvapený,“ podělil se o své dojmy český finišman.

Ten se před závodem cítil nejlépe ze všech závodů, které v Soči absolvoval. „Věřil jsem, že na trati zopakuji výkony z dvacítky nebo sprintu. A na střelnici byl dnes úplný klid, takže jsem do toho šel s tím, že si to pohlídám a nebudu moc riskovat.“

Přehrát

00:00 / 00:00

Ondřej Moravec dovezl českou mužskou štafetu v Soči na třetím místě

Podle jeho slov prošly tratě v Soči za poslední týden změnami kvůli zlepšení bezpečnosti. „Jsou tu velmi náročné sjezdy. Ty tratě mi až tak nevyhovují. Výsledky tomu sice nenapovídají, běžecké časy jsou super, ale představil bych si ideální tratě jinak,“ uvedl Ondřej Moravec, který dovezl českou štafetu na Světovém poháru v Soči na třetím místě.

Štěpán Pokorný, Jakub Marek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme