Biatlonisté dnes startují do nové sezony. Mistr světa Moravec i s duhovými pruhy na pažbě

Půst biatlonových fanoušků dnes skončí. Odpoledne začne Světový pohár, ve kterém by chtěli být čeští reprezentanti opět hodně vidět. Minimálně u Ondřeje Moravce by to mělo platit bez ohledu na výsledky. Z jeho pušky i rukavic byste totiž měli poznat, že jde o úřadujícího mistra světa a to proto, že budou vyzdobeny po vzoru cyklistických mistrů duhovými pruhy.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Finišman Ondřej Moravec medailové umístění ve štafetě pro české barvy neudržel | Foto: (C) Český biatlon, Petr Slavík

„Je to taková odměna za minulou sezonu, která se nám povedla. Určitě se na to těším, přeci jen je to něco jiného, protože se člověk díky tomu příjemně odliší od ostatních,“ říká několik hodin před vstupem do sezony 2015/16 český reprezentant Ondřej Moravec.

Přehrát

00:00 / 00:00

Biatlonová výbava Ondřeje Moravce je vyzdobena v duhových barvách na počest úspěchu z loňské sezony

V cyklistice nosí mistři světa trikoty s pruhy v barvách duhy, tím se Ondřej Moravec inspiroval a právě tenhle motiv bude mít jak na rukavicích, tak u pušky na pažbě, na které je navíc ještě na bílém pozadí lvíček.

Kvůli své nové zbrani se dokonce český biatlonista obrátil na své fanoušky na facebooku: „Hledám nějakého šikovného človíčka, který by byl tak šikovný a ochotný mi ji kvalitně nastříkat.“ Lidé mu doporučili Romana Vítka.

„Do té doby nikdy nic dřevěného nezdobil. Obvykle stříká hokejové a florbalové helmy, ale je to opravdu hrozně šikovný člověk. Navíc bylo vidět, že ho to baví a byl rád, že to může dělat. Povedlo se mu to skutečně moc pěkně. Perfektní práce,“ dodal Moravec.

Tu se pokusí odvést i Ondřej Moravec, Světový pohár pro něj začne disciplínou, kterou si onu symboliku duhy zasloužil. Smíšenou štafetu pojede v Östersundu opět se svými zlatými parťáky z mistrovství světa: Veronikou Vítkovou, Gabrielou Soukalovou a Michalem Šlesingrem.

 

Nádobíčko je komplet. Ještě jednou díky Foxart a Pepča Šenberk luxusní práce od obou!!!!

Posted by Ondřej Moravec on 27. listopad 2015

Jan Suchan, Jakub Knoll Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme