Biatlonisté vyrazili na další závody SP. Moravec by rád na stupně vítězů

Týden relativního volna je pryč a biatlonistům opět začíná tvrdá dřina. Ti čeští dnes odletěli z Prahy na poslední tři díly Světového poháru a mohli se přitom loučit s tím, co zažili na domácím mistrovství světa v Novém Městě na Moravě.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Třetí místo české štafety na MS v Novém Městě na Moravě, zleva Jaroslav Soukup, Veronika Vítková, Gabriela Soukalová a Ondřej Moravec v cíli

Třetí místo české štafety na MS v Novém Městě na Moravě, zleva Jaroslav Soukup, Veronika Vítková, Gabriela Soukalová a Ondřej Moravec v cíli | Zdroj: ČTK

"V hlavě mi nehučí, ale vždycky, když si na to vzpomenu, tak mi z toho pořád běhá mráz po zádech," říká k fantastickému domácímu publiku Gabriela Soukalová.

"Teď jsme si ho dostatečně užili, takže z toho budeme žít dlouhou dobu," dodává Jaroslav Soukup.

Ideálně z toho budou čeští biatlonisté žít alespoň v posledních třech štacích této sezony Světového poháru: Oslu, předolympijském Soči a sibiřském Chanty-Mansijsku.

Přehrát

00:00 / 00:00

Před odletem na Světový pohár do Osla natáčel s českými biatlonisty Jan Suchan

Také Ondřej Moravec věří, že to i bez vlastních fanoušků na trati zvládne.

"S tím se vypořádám, s tím nemám problém, že bych se neuměl na trati hecnout, že bych třeba zpomaloval," usmívá se muž, který si z Nového Města odvezl z individuálních závodů dvě bramborové medaile. Teď doufá, že to vylepší.

"Samozřejmě takový cíl mám, podívat se ještě do té trojky. Musí se to zase všechno sejít, ale nereálné to není. Myslím si, že mám docela dobře našlápnuto," říká Ondřej Moravec a letadlo, do kterého vzápětí nasedl, tím rozhodně nemyslel.

Jan Suchan Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme