Biatlonový trenér Šikola láká diváky i na zpěv Gabriely Soukalové

Areál v Novém Městě na Moravě se po dvou dnech na biatlonovém mistrovství světa znovu vyprázdnil. A tentokrát ho příliš nezaplnili ani závodníci, mnozí z nich si totiž užívali volno a vynechali tak i trénink. Platilo to také o třech ze čtyř českých reprezentantek.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nástup české výpravy na slavnostním zahájení biatlonového MS | Zdroj: ČTK

„Tlačí nás to doleva, byla by to nula, ale dáme ještě prosím tě jeden doprava a jeden dolů jo?“ Trenér Jindřich Šikola je zvyklý ordinovat úpravu mířidel celému ženskému národnímu týmu, tentokrát ale radil jen Barboře Tomešové.

„Ostatní holky se byly dopoledne na Vlachovicích vyjet, protože jsou po závodech a dnes je to spíš takový regenerační den. „Určitě masáž spánek a jídlo,“ poodhalil Jindřich Šikola program Veroniky Vítkové, Gabriely Soukalové a Jitky Landové.

Přehrát

00:00 / 00:00

S Jindřichem Šikolou si v uvolněné atmosféře během tréninku povídali Jan Suchan a Tomáš Kohout

A protože měl díky jejich absenci na tréninku více času a navzdory nevlídnému mrazivému počasí také výbornou náladu, vyzval reportéra Radiožurnálu Tomáše Kohouta, ať si s ním prohodí role. Ten nic nenamítal.

V rozverném povídání s reportéry Radiožurnálu a dvěma fotografy ale kouč českých biatlonistek pokračoval a došlo i na bombu, kterou na začátku tréninku sliboval.

„Gábina Soukalová po závodech s hromadným startem zazpívá divákům. Ať diváci neutíkají po závodech, Gábina bude zpívat,“ láká Jindřich Šikola na nedělní závody s hromadným startem, zatímco Gabriela Soukalová s Veronikou Vítkovou odpočívají a chystají se především na středeční vytrvalostní závod.

Reportér Tomáš Kohout a trenér Jindřich Šikola v uvolněné atmosféře poté, co si při rozhovoru prohodili role | Foto: archiv Tomáše Kohouta

Jan Suchan, Jakub Marek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme