Chceme klid, dávají signál čeští biatlonisté. Před Soči dostanou nové SIM karty

Poslední předolympijské závody mají čeští biatlonisté za sebou a teď se ponoří tak trochu do karantény. Do odletu do Soči chtějí mít Gabriela Soukalová a spol. na závěrečnou přípravu absolutní klid. Proto dokonce dostanou nové SIM karty do svých mobilních telefonů.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Biatlonistka Gabriela Soukalová uhájila žlutý dres i po vytrvalostním závodu SP v Ruhpoldingu | Zdroj: ČTK

„My jsme se takhle s Ondrou Rybářem domluvili. Myslím si, že to má logiku, protože tlak na Gábinu Soukalovou a Ondru Moravce je opravdu velký a je důležité, aby teď byli hlavně v klidu,“ říká manažer biatlonového svazu Jiří Hamza a šéftrenér národního týmu Ondřej Rybář ho doplňuje: „Další rozhovor budí v člověku další představy o tom, co by mohlo a nemohlo být.“

A od neustálého odpovídání na očekávání olympijské medaile, tlak s tím spojený a tak dále, chtějí trenéři a funkcionáři ty nejlepší české závodníky ochránit. Proto ten naordinovaný klid včetně nových SIM karet.

Přehrát

00:00 / 00:00

Dost bylo rozhovorů, teď chceme hlavně klid. Tak se dá přeložit signál, který před olympiádou vysílají čeští biatlonisté. Někteří z nich dostanou dokonce nové SIM karty

„Mně to určitě přijde vhod, protože čeho je moc, toho je příliš. Pro nás to bude příjemnější, protože vypneme, takže to všichni oceňujeme,“ říká Gabriela Soukalová, zatímco Ondřej Moravec si velkou hlavu z případných „narušitelů“ nedělá. „Když mě někdo bude otravovat, tak prostě nebudu brát telefony, no,“ směje se.

Ale navzdory snaze o co největší klid a izolaci top závodníků na našem webu a ve vysílání Českého rozhlasu o biatlonové informace nepřijdete.

„Myslím, že našim nejvěrnějším mediálním partnerům se vyjdeme vstříc nějakými telefonáty. Přes trenéry bude možnost stále,“ slibuje trenér Ondřej Rybář.

Jan Suchan, Štěpán Pokorný Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme