Diváci na MS ať po závodech neutíkají, biatlonisté možná budou zpívat

Biatlonoví fanoušci v Novém Městě na Moravě dnes možná ještě rádi uslyší to, co by třeba jindy nepřetrpěli. Pokud totiž zapěje trenér Jindřich Šikola, bude to znamenat další medaili do české sbírky z mistrovství světa.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Česká biatlonistka Gabriela Soukalová | Foto: Jan Kodet | Zdroj: Český rozhlas

Ještě začátkem týdne zval trenér ženské reprezentace diváky na dnešní závod takhle: „Každý divák ať po závodech neutíká, Gábina Soukalová bude zpívat.“ Rozparádil se při jednom z tréninků Jindřich Šikola. Jeho svěřenkyně o tom samozřejmě ví, ale stejně ještě po štafetovém závodě doufala.

„Já si pořád ještě myslím, že to je legrace, Ale pro jistotu si to trénuji,“ zamrkala Gabriela Soukalová tak, že bylo jasné, že by si zpěv před očekávanou návštěvou 27ti tisíc diváků určitě dokázala vychutnat a užít.

Přehrát

00:00 / 00:00

Když to 'zacinká', dočkají se diváci na MS zpěvu českých biatlonistů

A trenér pak ještě celou záležitost vyšperkoval při jednom večeru. Prohlásil, že když Gabriela Soukalová skončí na stupních vítězů, zazpívá si s ní duet!

„To nevidím úplně reálně, že by to mohlo vyjít, myslím jako u sebe. Samozřejmě, že bych chtěla, to by bylo príma, ale uvidíme,“ reaguje svěřenkyně. Gabriela Soukalová se postaví na start jako jedna ze dvou českých reprezentantek.

Možná ještě o něco větší šance má Veronika Vítková, které se v Novém Městě na Moravě daří střelecky a navíc má ráda kontaktní závody. Mezi 30tkou aktuálně nejlepších mužů bude v 15 hodin na startu jediný Čech - Ondřej Moravec.

Tomáš Kohout, Štěpán Pokorný Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme