Do zahájení biatlonového MS v Novém Městě na Moravě zbývají poslední hodiny

Už jen hodiny zbývají do večerního slavnostního zahájení mistrovství světa v biatlonu v Novém Městě na Moravě. Pořadatelé nejvýznamnější sportovní akce letošního roku v České republice očekávají velký zájem fanoušků.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Závod Světového poháru v biatlonu, sprint žen na 7,5 kilometru, Nové Město na Moravě, 13. ledna. Česká běžkyně Veronika Vítková skončila 13 | Zdroj: ČTK

Slavnostní zahájení mistrovství světa začne v půl deváté večer. Na stadionu v Novém Městě na Moravě dopoledne trénovali biatlonisté, kteří se zkoušeli tratě, střelnici, dostávali se do tempa.

Další trénink bude večer pro ty, kteří budou startovat už zítra odpoledne v závodě smíšených štafet. Také se na stadionu dodělávají poslední detaily, aby všechno vyšlo tak, jak mají pořadatelé naplánováno.

Přehrát

00:00 / 00:00

Z dějiště mistrovství světa v biatlonu se ozval Tomáš Kohout

Podle posledních informací je zájem o mistrovství světa enormní a bude vyprodáno po celý šampionát. V Novém Městě na Moravě panují velká očekávání, i když občas je tam trochu zmatek. Všichni si zvykají kudy chodit, kde jsou zóny, kam můžou závodníci a kam novináři.

Trenér českých biatlonistů Ondřej Rybář řekl, že se večer můžou fanoušci těšit na nominaci do smíšené štafety, ale jestli to byl jen žert, nebo opravdu dojde k nějaké změně oproti plánu, se dozvíme až večer.

Tomáš Kohout, Jakub Marek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme