Domácí lyžařské tituly ve sprintu obhájili Kožíšek a Chrástková

Dušan Kožíšek a Martina Chrástková obhájili v Novém Městě na Moravě lyžařské tituly mistrů republiky ve sprintu volnou technikou, které bylo součástí mezinárodního závodu FIS Slavic Cup. Ten rovněž ovládl Kožíšek, mezi ženami pak Polka Agnieszka Szymanczaková.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Běh na lyžích - Světový pohár v Liberci - Dušan Kožíšek | Foto: Martin Sidorják Czech Ski Media Team

Reprezentační trenér Miroslav Petrásek byl se suverénním výkon Dušana Kožíška spokojený a pochvaloval si i výkon Razýma a mladého Bartoně, který získal bronz. Nejlepší český běžec na lyžích Lukáš Bauer se představí až v neděli v závodě na 15 kilometrů klasicky.

Start celého závodu byl o půl hodiny posunut kvůli mrazivému počasí a dá se očekávat, že ze stejného důvodu bude odložen i začátek nedělního závodu. Rozhodne se o tom na večerní poradě všech týmů.

V ženském závodě na 10 kilometrů obhajuje prvenství Ivana Janečková, mezi muži bude na 15 kilometrech o další triumf bojovat Lukáš Bauer.

Mistrovství ČR v běhu na lyžích v Novém Města na Moravě (závod FIS Slavic Cup) - sprint volnou technikou:

Muži: 1. Kožíšek, 2. Razým (oba Dukla Liberec), 3. Starega (Pol.), 4. Bartoň (Dukla Liberec), 5. Antolec, 6. Gazurek (oba Pol.).

Ženy: 1. Szymanczaková (Pol.), 2. M. Chrástková (SK Nové Město na Mor.), 3. Jaskowiecová (Pol.), 4. Charvátová (SKI Jilemnice), 5. Staregová (Pol.), 6. Janečková (Ski klub Jablonec n/N).

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme