I ve druhém závodě SP v Deer Valley byla boulařka Sudová devátá

Česká akrobatická lyžařka Nikola Sudová obsadila v paralelní jízdě v boulích na Světovém poháru v Deer Valley deváté místo. Sérii neporazitelnosti protáhla na 14 závodů za sebou suverénka průběžného pořadí Hannah Kearneyová.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Boulařka Nikola Sudová | Foto: ČRo

Deváté místo obsadila Sudová i v pátečním závodě. Ani v sedmém závodě Světového poháru tak nevypadla z elitní desítky a v průběžném pořadí je čtvrtá. Nejlepší výsledek zajela česká boulařka ve finské Ruce a Lake Placid, kde byla shodně třetí.

Průběžné pořadí vede i nadále Američanka Hannah Kearneyová, která v Deer Valley porazila Kanaďanku Justine Dufourovou-Lapointeovou a krajanku Heather McPhieovou.

V závodě mužů překazil vítěznou sérii Mikaela Kingsburyho ruský lyžař Sergej Volkov, který jej odsunul v závodě na druhou příčku. Američan ale nadále vede průběžné pořadí Světového poháru. Třetí skončil v dnešním poháru starší bratr vítěze Andrej Volkov.

Závod SP v akrobatickém lyžování v Deer Valley (USA) - paralelní jízda v boulích:

Muži: 1. S. Volkov (Rus.), 3. Kingsbury (Kan.), 3. A. Volkov (Rus.).

Průběžné pořadí SP (po 7 z 13 závodů): 1. Kingsbury 680 b., 2. Cota 365, 3. Deneen (oba USA) 280.

Ženy: 1. Kearneyová (USA), 2. Dufourová-Lapointeová (Kan.), 3. McPhieová (USA), ...9. N. Sudová (ČR).

Průběžné pořadí SP (po 7 z 13 závodů): 1. Kearneyová 700, 2. Dufourová-Lapointeová 408, 3. McPhieová 340, 4. N. Sudová 281, ...47. Hnyková (ČR) 1.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme