I ve druhém závodě SP v Deer Valley byla boulařka Sudová devátá

Česká akrobatická lyžařka Nikola Sudová obsadila v paralelní jízdě v boulích na Světovém poháru v Deer Valley deváté místo. Sérii neporazitelnosti protáhla na 14 závodů za sebou suverénka průběžného pořadí Hannah Kearneyová.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Boulařka Nikola Sudová | Foto: ČRo

Deváté místo obsadila Sudová i v pátečním závodě. Ani v sedmém závodě Světového poháru tak nevypadla z elitní desítky a v průběžném pořadí je čtvrtá. Nejlepší výsledek zajela česká boulařka ve finské Ruce a Lake Placid, kde byla shodně třetí.

Průběžné pořadí vede i nadále Američanka Hannah Kearneyová, která v Deer Valley porazila Kanaďanku Justine Dufourovou-Lapointeovou a krajanku Heather McPhieovou.

V závodě mužů překazil vítěznou sérii Mikaela Kingsburyho ruský lyžař Sergej Volkov, který jej odsunul v závodě na druhou příčku. Američan ale nadále vede průběžné pořadí Světového poháru. Třetí skončil v dnešním poháru starší bratr vítěze Andrej Volkov.

Závod SP v akrobatickém lyžování v Deer Valley (USA) - paralelní jízda v boulích:

Muži: 1. S. Volkov (Rus.), 3. Kingsbury (Kan.), 3. A. Volkov (Rus.).

Průběžné pořadí SP (po 7 z 13 závodů): 1. Kingsbury 680 b., 2. Cota 365, 3. Deneen (oba USA) 280.

Ženy: 1. Kearneyová (USA), 2. Dufourová-Lapointeová (Kan.), 3. McPhieová (USA), ...9. N. Sudová (ČR).

Průběžné pořadí SP (po 7 z 13 závodů): 1. Kearneyová 700, 2. Dufourová-Lapointeová 408, 3. McPhieová 340, 4. N. Sudová 281, ...47. Hnyková (ČR) 1.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme