Jizerská padesátka opět přilákala hvězdy dálkového běhu na lyžích

Nejpopulárnější dálkový běh v České republice, Jizerská padesátka, odstartuje už za několik hodin. Běžci na lyžích vyrazí z bedřichovského stadionu v 9 hodin a ti nejlepší se do cíle dostanou před půl jedenáctou. Čeští fanoušci věří, že mezi nimi nebude chybět Stanislav Řezáč.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jizerská 50 | Foto: Liberec 2009

Loňský vítěz a uznávaný světový ‚laufař‘ těsně před závodem změnil tým, ale nic to nemění na faktu, že bude letos opět patřit mezi největší favority. Konkurovat by mu opět měli velmi silní seveřané.

Na startu se objeví norští bratři Joergen a Anders Auklandovi, Švédové Tynell a Soedergren a mnoho dalších známých jmen. Češi budou kromě Řezáče spoléhat na Petra Nováka, Martina Koukala, ale i nejlepšího českého běžce na lyžích posledních let Lukáše Bauera.

Medailista z mistrovství světa i olympijských her poběží Jizerskou padesátku poprvé a velké naděje na umístění mezi nejlepšími specialisty na dálkové běhy si nedává.

Jakub Marek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme