Lukáš Hlava a Roman Koudelka tráví volné chvíle hraním Moto GP

Skokani na lyžích bojovali v kvalifikaci o místa pro druhý závod Turné čtyř můstků a ti čeští mohou být se svými výkony spokojeni. Na Nový rok se v Ga-Pa představí všichni tři, od kterých se postup očekával. Lukáš Hlava, Jan Matura a Roman Koudelka. Závodníci teď možná zasednou k silvestrovské večeři a dost možná dojde také na oblíbené počítačové hry. Například Roman Koudelka a Lukáš Hlava se rádi promění v jezdce Moto GP a pokaždé se přitom mění v malé kluky.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Roman Koudelka při kvalifikaci v Innsbrucku | Foto: ČTK/AP

Začali samozřejmě ohodnocením soupeřů. Soustředěné pohledy, rychlé reakce, ťukání do klávesnice. A oboustranná spokojenost. „Jede to fantasticky,“ liboval si Roman Koudelka. Ale lepší byl Lukáš Hlava.

„Šlapu ti na paty,“ vyhrožoval Roman Koudelka. A stejně jako při skocích si jazykem div neolizoval krk. „Na to, že je Roman psychicky labilní, tak jde docela dobře si udržet koncentraci. Občas zkouší sundat protijezdce, ale moc mu to nevychází,“ vysvětloval Lukáš Hlava.

Pro něj je to proti Romanu Koudelkovi i trénink odolnosti. „Určitě, sice ty jeho skřeky občas připomínají opice v zoo, ale musíme se s tím poprat. Ještě že to přes ten můj silný stroj není moc slyšet,“ smál se Lukáš Hlava.

Přehrát

00:00 / 00:00

Počítačové souboje Romana Koudelky a Lukáše Hlavy sledoval Tomáš Kohout

Po průpovídkách od obou skokanů na lyžích by mohlo leckoho napadnout, jestli by se nechtěli po skončení kariéry živit jako komentátoři Moto GP. „To ne, já bych se radši účastnil,“ říkal s úsměvem Lukáš Hlava. „Myslím, že trochu na to vlohy mám, ale kdybych viděl jak tam Lukáš létá v kotrmelcích, tak bych se musel smát a to by diváci nebyli spokojení,“ dodává s notnou dávkou nadsázky Roman Koudelka, který s Lukášem Hlavou tráví volné chvíle na Turné čtyř můstků i u počítače.

Tomáš Kohout, Jakub Marek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme