Lyžařka v boulích Nikola Sudová skončila třetí v závodu Světového poháru

Boulařka Nikola Sudová skončila podruhé v sezóně Světového poháru na stupních vítězů. V Lake Placid skončila třetí. Znovu vyhrála Američanka Hannah Kearneyová.

Nikola Sudová při tréninku | Foto: Jan Kaliba | Zdroj: Český rozhlas

Po třetím místě ve finské Ruce se Nikole Sudové podařilo stejné místo vybojovat i v Lake Placid. Pro českou lyžařku to bylo po dvacáté co se probojovala na stupně vítězů.

Před Sudovou se umístili pouze Kanaďanka Justine Dufourová-Lapointeová a vítězka a suverénka letošní sezóny Američanka Hannah Kearneyová. Stejné pořadí je i v seriálu.

Závod SP v akrobatickém lyžování v boulích v Lake Placid (USA):

Muži: 1. Kingsbury (Kan.) 25,32, 2. Deneen (USA) 24,00, 3. Marquis (Kan.) 21,86.
Průběžné pořadí SP (po 4 z 13 závodů): 1. Kingsbury 400 b., 2. Cota 220, 3. Kashima (oba USA) 194.

Ženy: 1. Kearneyová (USA) 23,52, 2. J. Dufourová-Lapointeová (Kan.) 22,85, 3. N. Sudová (ČR) 22,78.
Průběžné pořadí SP (po 4 z 13 závodů): 1. Kearneyová 400, 2. J. Dufourová-Lapointeová 240, 3. N. Sudová 194, ...45. Hnyková (ČR) 1.

Petr Kadeřábek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít