Na krasobruslařské MS a ME pojedou jistě Březina i Verner

Předsednictvo Českého krasobruslařského svazu potvrdilo tři nominace na mistrovství světa i Evropy. Jistotu už mají Michal Březina, Tomáš Verner a sportovní dvojice Klára Kadlecová - Petr Bidař. Účast si zajistili na víkendovém národním šampionátu.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Česká medailová naděje na krasobruslařském ME Michal Březina

Česká medailová naděje na krasobruslařském ME Michal Březina | Foto: Michal Jurman

Na lednové mistrovství Evropy v Sheffieldu pojedou kromě Březiny, Vernera a Kadlecové s Bidařem také další reprezentanti. Mužskou nominaci doplňuje Pavel Kaška, mezi ženami se představí Eliška Březinová.

V soutěži sportovních dvojic nastoupí i Alexandra Herbríková s Rudym Halmaertem, v tanečních párech potom dvojice Gabriela Kubová - Dmitrij Kiselev a Lucie Myslivečková - Neil Brown.

Vybojovat si účast na světovém šampionátu, který se uskuteční na přelomu března a dubna v Nice, má ještě příležitost jeden taneční pár. O něm se rozhodne na mistrovství 'starého kontinentu'. Rozhodovat se bude mezi dvojicemi Kubová - Kiselev a Myslivečková - Brown.

Nominace:

Mistrovství Evropy (Sheffield, Velká Británie, 22. až 29. ledna):
Muži: Tomáš Verner, Michal Březina, Pavel Kaška
ženy: Eliška Březinová
sportovní dvojice: Klára Kadlecová - Petr Bidař; Alexandra Herbríková - Rudy Halmaert
taneční páry: Gabriela Kubová - Dmitrij Kiselev; Lucie Myslivečková - Neil Brown

Mistrovství světa (Nice, Francie, 25. března až 1. dubna):
muži: Tomáš Verner, Michal Březina
sportovní dvojice: Klára Kadlecová - Petr Bidař

Mirko Vasić Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme