Na rychlobruslařském MS nebudou startovat Sáblíková ani Erbanová

Na rychlobruslařském mistrovství světa ve víceboji v Hamaru se nepředstaví ani martina Sáblíková, ani Karolína Erbanová. Sáblíková zvažovala start už před delší dobou kvůli přetrvávajícím potížím se zády, dnes navíc kouč Petr Novák odhlásil ze šampionátu i Karolínu Erbanovou, která se po náročném programu Světového poháru ve sprintu cítí unavená.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Martina Sáblíková po dojezdu trpěla... | Zdroj: ČTK

„Je pro mě důležitější mistrovství světa na jednotlivých tratích, tam bych chtěla být stoprocentně v pořádku,“ řekla už před časem Sáblíková.

Sáblíková nyní trénuje v Inzellu, kde ji v neděli čeká závod Světového poháru na 3000 metrů, a její zdravotní stav se zlepšuje, stoprocentně fit se ale podle Petra Nováka ještě necítí. Vloni skončila na vícebojařském mistrovství světa druhá.

Erbanová je podle českého trenéra po náročném programu Světového poháru ve sprintu velmi unavená a v podstatě nemůže ani pořádně bruslit. Na mistrovství světa by se ale ani tak od ní nečekal žádný výraznější úspěch.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme