O ambicích pro OH Soukalová mluvit nechce. Ale klidně o nich zazpívá

Biatlonistka Gabriela Soukalová ještě vylepšila svou životní sezónu. Díky štafetovému bronzu z mistrovství světa a čtyřem triumfům v závodech Světového poháru vyhrála anketu Biatlonista roku - jak v kategorii žen, tak v diváckém hodnocení. Své vítězství oslavila jak jinak než zpěvem.

Gabriela Soukalová, která 23. května v Praze zvítězila v anketě o nejlepší biatlonistku sezony 2012/13, v závěru galavečera českého biatlonu také zazpívala | Zdroj: ČTK

„Mám strašně ráda píseň Summertime, protože když si to zpívám v zimě, je to vždycky, když ve mně vzplane plamínek, a malinko mě to ohřeje. Ta písnička je pro mě číslo jedna…“

A když mluví Gabriela Soukalová o zahřátí, nemyslí tím třeba jen na autobusové zastávce.

„Pravidelně si zpívám třeba při závodech. Když jedu, tak jen v duchu. Vždycky, když něco slyším v autě po cestě na závodiště v rádiu, provází mě to pak celým závodem.“

00:00 / 00:00

Gabriela Soukalová předvedla i na vyhlášení nejlepších biatlonistů sezony, jak umí zpívat

Mimochodem, v Chanty-Mansijsku, kde talentovaná biatlonistka vyhrála všechny tři závody Světového poháru, si zpívala právě Summertime. Do olympijského Soči prý zatím žádný song připravený nemá a také o ambicích moc mluvit nechce. To o nich spíš zanotuje.

„Stojka, ležka, trefit vše aspoň z půlky. Tak běž, holka, makej, ať se na bednu podíváš…“

Tereza Jelínková, Jan Suchan Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít